Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Trening personalny

Zapewniamy kadrę wszechstronnie wykształconych i profesjonalnych trenerów, którzy zadbają o świetne samopoczucie i zadowalające efekty treningowe każdego klienta. Przy użyciu najwyższej jakości sprzętu dostępnego w klubie, trening z instruktorem 1:1, indywidualnie dopasowany do wymagań i możliwości ćwiczącego daje najlepsze efekty, rozwija zarówno ciało jak i umysł: motywacja – inspiracja – satysfakcja – gwarantowane! Zapraszamy na trening w jedynym takim miejscu w Bydgoszczy!

Agnieszka Budaj

Trener personalny

Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym i studiuję na WSZUiE w Poznaniu na kierunku Dietetyka Sportowa. Na treningu gwarantuję indywidualne podejście, solidny wysiłek i pozytywną energię.

TRENING ZE MNĄ TO:

SOLIDNY WYSIŁEK I POZYTYWNA ENERGIA

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

SUKCES I ZDROWIE

Kasia Czerwieniec

Trener personalny

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszam Cię na wspólne treningi, w czasie których razem pokonamy Twoje słabości, sprawimy, że poczujesz się lepiej …

TRENING ZE MNĄ TO:

TWOJE LEPSZE SAMOPOCZUCIE

TWOJA PEWNOŚĆ SIEBIE

TWÓJ SUKCES

Sonia Młynarczyk

Trener personalny

Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym kładącym główny nacisk na ćwiczenia siłowe, poprawę wytrzymałości, mobilności, samopoczucia oraz kształtowanie sylwetki klientów.

TRENING ZE MNĄ TO:

GWARANCJA OSIĄGNIĘCIA WYMARZONYCH CELÓW

FACHOWE WSPARCIE

BRAK NUDY I MONOTONII

Krystian Lurka

Trener personalny

Jestem instruktorem fitness i trenerem personalnym specjalizującym się w dziedzinie żywienia i suplementacji. Aktualnie studiuję fitness i poradnictwo dietetyczne na WSG Bydgoszcz.

TRENING ZE MNĄ TO:

POKONYWANIE WŁASNYCH SŁABOŚCI

ENERGIA I WSPARCIE

GWARANTOWANY EFEKT

Robert Mielcarz

Trener personalny

Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym i Trenerem Kulturystyki oraz absolwentem Wychowania Fizycznego bydgoskiej WSG. Posiadam tytuły zawodowe Instruktora Muscle IQ - Trenuj z rozumem oraz Doradcy ds. Żywienia i Suplementacji.

TRENING ZE MNĄ TO:

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

UŚMIECH I ZAANGAŻOWANIE

PASJA I MOTYWACJA

Określ swój cel

i wybierz swoje zajęcia

Pamiętaj! Najlepsze efekty osiągniesz uczestnicząc w różnych formach zajęć! Do Twojej dyspozycji są m.in. siłownia, fitness, jumping, bungee i wiele innych.