Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

SF Indoor Cycling
oponeo tour 2017

baner-17-mb-pod

ZOBACZ WYNIKI

Już 14 stycznia 2017 r. w Sport Factory ruszają Otwarte Mistrzostwa  Indoor Cycling OPONEO TOUR 2017. Partnerami imprezy są: Oponeo, Benefit Systems, Ekspert Fitness oraz Bydgoszcz Triathlon. W organizowanych po raz pierwszy w Bydgoszczy zawodach w jeździe na rowerach stacjonarnych, może wystartować każdy. Zapraszamy osoby, które zaczynają swoją przygodę ze sportem, amatorów aktywnego spędzenia czasu, osoby, które lubią wyzwania oraz kolarzy i triathlonistów. OPONEO TOUR  to cykl czterech wyścigów na nowoczesnych rowerach Tomahwk IC7.

Każdy wyścig  będzie przypominał indywidualną jazdę na czas, ale jednocześnie będzie mogło jechać 30 osób, co jeszcze bardziej zmotywuje wszystkich do sprawdzenia swoich możliwości. Sama jazda trwać będzie 20 min. i jej założeniem jest przejechanie jak najdłuższego odcinka w tym czasie.  Wszystkie dane będą wyświetlane na monitorze umieszczonym na rowerze, co pozwoli kontrolować pokonany dystans i  intensywność zarówno podczas jazdy jak i po niej. Dodatkowym atutem będzie możliwość sprawdzenia swojego indywidualnego FTP.  Oczywiście wyniki będą również porównane do innych osób i po całym cyklu wyłonimy Mistrza i Mistrzynię Bydgoszczy oraz zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych u pań i panów. Aby zostać sklasyfikowanym należy wystartować przynajmniej w trzech wyścigach, a wynikiem będzie suma trzech najlepszych dystansów. Ale wygranymi będą tutaj wszyscy, którzy ukończą każdą taką jazdę i sprawdzą swoje możliwość fizyczne, bo ma być to przede wszystkim fajna przygoda w duchu sportowej rywalizacji.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z rowerami i możliwościami jakie daje trening jazdy na tak profesjonalnym sprzęcie i w komfortowych warunkach. W Sport Factory jest wiele możliwości, aby skorzystać  z tych świetnych rowerów. W  każdy czwartek o godz. 18.00. przeprowadzane są  specjalne zajęcia, które pokazują możliwości, jakie daje ten sprzęt. Każdy może wziąć w nich udział bezpłatnie. Wystarczy pobrać darmowe zaproszenie z naszej strony internetowej.

Codziennie, odbywają się zajęcia z doświadczonymi instruktorami jak i jazdy z wirtualnym trenerem przy użyciu konsoli Myride.  Te lekcje pozwolą na solidne przygotowanie się do wyścigu.  Ale oczywiście można wziąć udział, przygotowując się samodzielnie. Wystarczy zapisać się tylko na same zawody.

Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną  pod adresem: zapisy@sportfactory.pl. Opłata wpisowa za cały TOUR wynosi 60 zł, a w pakiecie startowym każdy otrzymuje koszulkę kolarską , napój izotoniczny oraz baton proteinowy. W mailu zgłaszającym udział należy podać swoje imię i nazwisko, pesel, nr telefonu oraz adres e-mail oraz rozmiar koszulki: UNISEX: S, M, L lub XL.

Wpłat należy dokonywać na konto:
WENA Sport Factory Sp. J.
78 1140 2004 0000 3702 7651 9911
Tytuł wpłaty: OPONEO TOUR 2017

Wysyłając zgłoszenie każdy uczestnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego treść.

przejdź do regulaminu [pdf]

Określ swój cel

i wybierz swoje zajęcia

Pamiętaj! Najlepsze efekty osiągniesz uczestnicząc w różnych formach zajęć! Do Twojej dyspozycji są m.in. siłownia, fitness, jumping, bungee i wiele innych.