Oto zespół profesjonalistów i pasjonatów

Nasz team zarazi Cię pasją do zdrowego trybu życia #rusztyłek
Instruktor

Kasia Gałkowska

Dyplomowany Instruktor Kulturystyki i Sportu z kilkunastoletnim doświadczeniem. YMCA Fitness Instructor: Aerobics, Body Pump, Step, Advanced Body oraz Aerobox Instructor – TAIJI Boxing Club. Od dzieciństwa związana ze sportem. Trenowała koszykówkę i piłkę ręczną. W 1998 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Fitness. Sama jest wizytówką i kwintesencją Fitness’u. „Piękna i bestia” w najlepszym słowa znaczeniu!
Instruktor / trener personalny

Magdalena Czapara

Od dzieciństwa związana ze sportem. Absolwentka Akademii Wychowania fizycznego, Instruktor fitness z 20 letnim stażem, od 10 lat również spełnia się w roli Trenera personalnego. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia na zdrowie, sprawność oraz dobre samopoczucie. Dobry trening to technika, świadomość ruchu i dobra zabawa. Zafascynowana potencjałem treningu stabilizacji, korektą postawy ciała, powrotem do pełnej sprawności po kontuzji, funkcjonalnym treningiem medycznym, wykorzystaniem rolowania w treningu amatorskim i zawodowym. Uczestniczka wielu kursów podnoszących kwalifikacje zarówno w zakresie sportu jaki i żywienia. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki wspaniałych synów.
Instruktor / trener personalny

Dawid Zdrojewski

Propagator treningu motorycznego i kulturystycznego. Jako instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i kulturystyka realizuje się zarówno jako profesjonalny Trener Personalny oraz Instruktor treningów wzmacniających oraz interwałowych. Pasjonat sportów walki, treningu funkcjonalnego, wielbiciel TRX. Służy pomocą w zakresie: suplementacji, przywracania mobilności i witalności. Rozbudowy siły i masy mięśniowej, kondycji pod względem treningu jak i diety. Młody ciągle szkolący się trener, w pełni poświęcający się swojej pasji zaprasza do wspólnych treningów. Trener Gentleman propagujący technikę i sportowy tryb życia!
Trener personalny

Marcin Kistowski

Jestem Trenerem Personalnym z pasji, który zadba o to aby Twój cel został osiągnięty w zdrowy i efektywny sposób. Otrzymasz ode mnie pełne zaangażowanie, wsparcie merytoryczne jak i emocjonalne. Wspólnie wyznaczymy i zrealizujemy Twój cel na podstawie Twojego stanu zdrowia, możliwości i dziennego trybu życia. Pokonasz ze mną swoje własne granice i skutecznie poprawisz samopoczucie. Uprawnienia TRENERA PERSONALNEGO uzyskane od Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego (PZKFITS) i Federacji IFBB Academy Polska.
Instruktor / trener personalny

Aleksandra „Perola” Wojtyś

Powiedziano o niej kiedyś „tykająca bomba… energetyczna”. I tę opinię potwierdzają jej podopieczni. Zwolenniczka wszelkiego rodzaju ruchu, szybko zakochująca się w ludziach z pasją. Patrząc na Olę zakochać się można i w jej realizowaniu pasji. Laureatka ogólnopolskiego konkursu „Trener Roku 2018″ organizowanego przez magazyn SHAPE, w której miała autorską sesję trenerską. Współpracowała z marką Reebok, której była ambasadorką. Jej zajęcia cechują się różną intensywnością  i różnorodnością często w zależności nie tylko od ich charakteru ale także od grupy podopiecznych, ich predyspozycji, czy ogólnego nastawienia w danej jednostce treningowej. Prywatnie kierowca niemal rajdowy, nie wierząca w przypadki miłośniczka capoeiry, kettlebell, uziemiania i motocrossu.
Instruktor

Sylwia Chodur

Sport to żywioł Sylwii od najmłodszych lat. 20 lat związana z fitnessem a od kilkunastu jako instruktor. Fitness to jej pasja, którą z powodzeniem zaraża klientów. Swoja osobą zachęca innych do fitnessowego stylu życia, przekazuje pokłady energii i radości. Uwielbia motywować ludzi nie zapominając, że oprócz dobrej zabawy najważniejsza jest technika. Stara się, żeby każdy uczestnik zajęć czuł się dostrzeżony przez jej bystre oko. Kocha to co robi, dlatego cały czas pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Wg Sylwii samodoskonalenie jest podstawą, dzięki któremu może zapewnić swoim podopiecznym opiekę na wymaganym poziomie. Uwielbia zajęcia siłowe, wytrzymałościowe wszystkie formy wzmacniające oraz choreograficzne jak i stretching.
Instruktor

Beata Sawalisch

Beatę można by opisywać i opisywać… Uczestniczka i instruktorka różnorodnych form fitness. Od wzmacniania po pilates. Ze sportem związana od najmłodszych lat, zawodniczka Zawiszy, mistrzyni w gimnastyce artystycznej. Po czterdziestce odkryła nowy sposób na życie i podąża za swoim fitnessowym powołaniem. Ukierunkowana na treningi prozdrowotne i funkcjonalne, również z osobami dojrzałymi, często ograniczonymi ruchowo. Dzięki szkoleniom i praktyce „Zdrowy Kręgosłup”, „Aktywność 60 +”, „Kręgosłup i powięź”, „Funkcjonalny Trening Sensomotoryczny”, „Medical Training”, „Jak ruchem pomóc współczesnemu człowiekowi” Beata zatroszczy się o każdy mm Twojego ciała, każdy prawidłowo wykonany ruch! Po każdej sesji treningowej z Beatą poczujesz się o niebo lepiej! Zawsze uśmiechnięta, pełna energii. Przyciąga ludzi jak magnes.
Instruktor

Karolina Sumińska

Na macie od 2015 roku. Od początku praktykuje Ashtanga Joga pod okiem Eweliny Bejgrowicz. W 2018 roku odbyłam 2 miesięczną praktykę u boku Guru Sharatha Joisa w instytucje KPJAYI (dzisiaj Sharath Yoga Center) w Indiach. Regularnie uczestniczy w licznych warsztatach z nauczycielami takimi jak Taylor Hunt, Lucas Carvalho, Mati Guerra czy Max Czenszak. Choć początkowo traktowała jogę jako przygodę, dziś praktyka to stały element Karoliny życia, który jest środkiem do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Karolina interesuje się ajurwedą, czemu poświęciła ostatnią podróż do Indii i której naukę kontynuuje do dnia dzisiejszego. W roku 2021 postanowiła zgłębić również wiedzę w zakresie MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Ponadto na co dzień Karolina jest nauczycielką języka francuskiego. Łączy pracę zawodową z codzienną, poranną praktyką jogi oraz popołudniowymi zajęciami. Stawia na radość i uśmiech!
Instruktor / trener personalny

Paulina Kuczkowska

Certyfikowany instruktor fitness, trener personalny, trener przygotowania fizycznego. Z wykształcenia magister wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Zakochana w fitnessie i treningach personalnych, skupiona na podopiecznych, na ich zdrowiu i realizacji wymarzonego celu. Cały czas szkoli się w zakresie przygotowania motorycznego i treningu medycznego. Od lat stała klientka klubu, w którym obecnie spełnia się jako trener i instruktor. Niezwykle ambitna, przesympatyczna fit- duszyczka.
Trener Personalny

Olga Burlikowska

Ze sportem związana już od najmłodszych lat. Jako nastolatka trenowała szermierkę i siatkówkę. Obecnie jest czynną zawodniczką bikini fitness kobiet. Na co dzień studiuje dietetykę, by pogłębiać swoje zainteresowania i móc lepiej- kompleksowo pomóc innym w osiągnięciu swojego celu. Metamorfoza sylwetki, którą przeszła pokazuje, że przy odpowiednim treningu oraz żywieniu każdy może odnieść sukces. Wiedza i doświadczenie, które posiada, z pewnością pozwoli i Tobie spełnić marzenia i zrealizować zamierzony plan.
Instruktor

Marzena Wojdylak

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki oraz licencjonowany instruktor Zumba Fitness oraz Zumba kids. Podstawą jej zajęć jest dobra zabawa i miła atmosfera. Uwielbia pracę z dziećmi jak i z dorosłymi. Zumba stała się jej pasją ,którą stara się przekazać podczas swoich zajęć. Marzena to wulkan energii, uśmiechu i pozytywnych emocji. Uśmiech na jej twarzy wywołuje Wasza satysfakcja z udanego treningu. Serdecznie zapraszamy na zajęcia z ogromną dawką energii i uśmiechu.

Zapewniamy kadrę wszechstronnie wykształconych i profesjonalnych trenerów, którzy zadbają o świetne samopoczucie i zadowalające efekty treningowe każdego klienta. Przy użyciu najwyższej jakości sprzętu dostępnego w klubie, trening z instruktorem 1:1, indywidualnie dopasowany do wymagań i możliwości ćwiczącego daje najlepsze efekty, rozwija zarówno ciało jak i umysł: motywacja – inspiracja – satysfakcja – gwarantowane! Zapraszamy na trening w jedynym takim miejscu w Bydgoszczy!

personalny

Więcej o treningu
personalnym