Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

O nas

W grudniu 2002 roku na blisko 6000 m2 powierzchni, zaadoptowanych z byłych hal przemysłowych przy ul. Toruńskiej 151, powstało Sport Factory – największy klub fitness w Bydgoszczy.

Obecnie Sport Factory to jedyny w Bydgoszczy, zbudowany od podstaw klub fitness – nowoczesny, innowacyjny i niepowtarzalny. Na bazie wieloletnich doświadczeń staraliśmy się stworzyć miejsce wyjątkowe, w którym każdy trening będzie prawdziwą przyjemnością, dawką pozytywnej energii, drogą do samorealizacji oraz źródłem zdrowia.

Sport Factory to klub dla wszystkich, bez względu na wiek, którzy dbają o zdrowie, lubią w aktywny sposób spędzać czas oraz efektywnie się relaksować. To gwarancja wyjątkowej i pozytywnej atmosfery oraz profesjonalnej i kompleksowej obsługi.

 

 

Obiekt Sport Factory

 

Elewacja SPORT FACTORY częściowo pokryta jest stalą cortenowską, czyli tzw. zardzewiałą stalą. W Polsce z taką elewacją możemy się spotkać min. na Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Rdzawy kolor elewacji nawiązuje do pochylni remontowej statków Żeglugi Bydgoskiej, która wcześniej funkcjonowała w tym miejscu.

Sport FactorySport FactorySport FactorySport FactorySport FactorySport FactorySport FactorySport FactorySport FactorySport FactorySport FactorySport FactorySport FactorySport Factory

Przeczytaj artykuł o stali cortenowskiej

Określ swój cel

i wybierz swoje zajęcia

Pamiętaj! Najlepsze efekty osiągniesz uczestnicząc w różnych formach zajęć! Do Twojej dyspozycji są m.in. siłownia, fitness, jumping, bungee i wiele innych.