Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Jumping® Fitness

Licencjonowane zajęcia Jumping ® Fitness na specjalnych trampolinach. Doskonały trening dla brzucha, ud i pośladków, mnóstwo spalonych kalorii, a przy okazji niepowtarzalna zabawa przy energetycznej muzyce! Unikalny program fitness przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci i kondycji. Ćwiczenia są proste, dostarczają mnóstwo radości, uwalniają od stresu i przede wszystkim pomagają kształtować sylwetkę i spalają ogromne ilości kalorii!!!
Badania przeprowadzone przez NASA dowiodły, że podczas skoków ( jumping 🙂 ) na trampolinie, ludzie mogą zbudować do 68% więcej tkanki mięśniowej i uzyskać lepszą kondycję niż podczas normalnej sesji joggingu. Oznacza to, że zaledwie 10 minut skakania na trampolinie daje ten sam efekt co 30 minut biegu!!! Tak więc do dzieła! WSKOCZ Z NAMI W MNIEJSZY ROZMIAR!

WYMAGANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA!

Określ swój cel

i wybierz swoje zajęcia

Pamiętaj! Najlepsze efekty osiągniesz uczestnicząc w różnych formach zajęć! Do Twojej dyspozycji są m.in. siłownia, fitness, jumping, bungee i wiele innych.