Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Fit bike

Zapraszamy do najnowocześniejszej strefy Indoor Cycling w Bydgoszczy!

 

Oddajemy do Waszej dyspozycji 30 rowerów TOMAHAWK IC 7 z pomiarem mocy.

 

 

Dzięki funkcji pomiaru mocy możesz sprawdzić swój indywidualny wskaźnik FTP, czyli Functional Treshold Power. Jest to maksymalny poziom generowanej przez nas mocy, który możemy utrzymać przez określony czas jazdy. FTP pokazuje nam, na jakim poziomie generowanych przez nas watów, organizm przestaje radzić sobie ze zwiększonym zapotrzebowaniem na energię dostarczaną do pracujących mięśni. Aby sprawdzić swój wynik, koniecznie wybierz się na zajęcia TEST MOCY FTP.

 

Po wprowadzeniu wyników testu do komputera w rowerze, dostosuje on parametry treningowe do Twoich indywidualnych możliwości, a dzięki systemowi Coach by Color® będziesz zawsze zmotywowany, aby dawać maksimum swoich możliwości podczas treningu. System 5 kolorów wskazuje w jakiej strefie treningowej się znajdujesz i jakie są parametry Twojego treningu.

 

Oprócz zajęć z instruktorami typu POWER BIKE, opartych na parametrach FTP oraz typu FIT BIKE. włączających elementy koordynacji oraz zabawy, oferujemy cały grafik zajęć z konsolą MyRide i trenerem wirtualnym. Lekcje te dzięki systemowi Coach by Color® są równie motywujące jak zajęcia z instruktorem. Dodatkowym atutem są piękne widoki w Alpach, Dolomitach czy też na znanych szlakach rowerowych Ameryki Północnej.

 

rowery_2

 

Określ swój cel

i wybierz swoje zajęcia

Pamiętaj! Najlepsze efekty osiągniesz uczestnicząc w różnych formach zajęć! Do Twojej dyspozycji są m.in. siłownia, fitness, jumping, bungee i wiele innych.