Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

BIEG, ROWER, TRIATHLON

Sport Factory wraz z grupą triathlonową TriSpace, zaprasza wszystkie osoby, których pasją jest bieganie, jazda na rowerze oraz triathlon na specjalnie dedykowane dla nich zajęcia. Treningi odbywają się z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i pod okiem najlepszych specjalistów, min. Adama Zięby – trenera triathlonu i założyciela grupy triathlonowej TriSpace, która ma na swoim koncie trzykrotne Mistrzostwo Polski wśród grup triathlonowych i tytuł najlepszej grupy podczas OCEAN LAVA TRIATHLON POLSKA 2017. Oddajemy do Waszej dyspozycji 30 najnowocześniejszych rowerów TOMAHAWK IC 7 z pomiarem mocy, siłownię wyposażoną w uznane na całym świecie maszyny marki Technogym, 3 profesjonalne studia do zajęć grupowych oraz basen.

 

mammoc-adam

Inicjatywa powstała z myślą o osobach już zaawansowanych w swojej przygodzie ze sportem, ale także o tych, którzy chcą zrobić pierwszy krok lub wrócić do uprawiania sportu. Uczestnicy zajęć mogą korzystać z wyspecjalizowanych treningów rowerowych w profesjonalnym studio Indoor Cycling, treningów ogólnorozwojowych z wykorzystaniem całej infrastruktury klubu oraz z treningów pływackich na basenie. Nie ograniczamy się jednak do zajęć tylko w klubie. Organizujemy obozy sportowe i wspólnie startujemy w zawodach biegowych, kolarskich czy triathlonowych. Wszystko po to, aby trenować w atmosferze wzajemnej motywacji do osiągania swoich celów i coraz lepszych wyników.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą realizować swoje wielkie i drobne marzenia w przygodzie z bieganiem, kolarstwem oraz triathlonem.

 

sprawdź grafik: bieg, rower triathlon

 

Określ swój cel

i wybierz swoje zajęcia

Pamiętaj! Najlepsze efekty osiągniesz uczestnicząc w różnych formach zajęć! Do Twojej dyspozycji są m.in. siłownia, fitness, jumping, bungee i wiele innych.