Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Nasz team

Paulina Lewandowska

Studentka 5 roku Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku fizjoterapia.Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z dziedziny masażu. Jej kolejna pasja, zaraz po fitnesie 🙂 to masaż. Na zajęciach fitness stara się wyciskać ostatnie poty z uczestników, a po wyczerpujących treningach zaprasza na relaksujący, odprężający i regenerujący masaż.

Tel. 782 626 791

Szymon Ładzik

Student 5 roku Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku fizjotepia. Certyfikowany terapeuta IFDMO. Uczestnik szkoleń i warsztatów z dziedziny terapi tkanek miękkich. Na co dzień współpracuję z biegaczami i piłkarzami ręcznymi. Efekty terapi łączy z treningiem funkcjonalnym. „Lepiej zapobiegać niż leczyć” to jego maksyma. Miłośnik aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Tel. 669 141 665

Określ swój cel

i wybierz swoje zajęcia

Pamiętaj! Najlepsze efekty osiągniesz uczestnicząc w różnych formach zajęć! Do Twojej dyspozycji są m.in. siłownia, fitness, jumping, bungee i wiele innych.