Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Nasz team

Atmosferę naszego klubu tworzą ludzie. Poniżej przedstawiamy nasz team. Każdy z nas jest inny, oryginalny na swój własny sposób ale tworzymy jeden klub i fajny zespół.
 • Robert Mielcarz

  Certyfikowany Trener Personalny i Trener Kulturystyki. Posiada tytuły zawodowe Instruktora Muscle IQ – Trenuj z rozumem oraz Doradcy ds. Żywienia i Suplementacji. Absolwent Wychowania Fizycznego bydgoskiej WSG o specjalizacji Sport i Rekreacja. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów treningowych oraz seminariów z zakresu metodyki treningu, żywienia i suplementacji. Pasjonat zdrowego stylu życia i miłośnik polskich gór. Jego priorytetem przy kształtowaniu sylwetki jest indywidualny dobór metod treningowych zgodnych z anatomią i biomechaniką danej jednostki. „Każdy z nas jest inny, ale wszyscy jesteśmy zbudowani według tego samego schematu. Moim celem jest wyjście poza ten schemat”.

  robert-m
  Robert Mielcarz General Manager, Trener Personalny
 • Katarzyna Sierant
  kasia-sierant
  Katarzyna Sierant Manager Recepcji
 • Magdalena Czerwińska

  Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej. Na co dzień możecie spotkać ją w recepcji Klubu Sport Factory, jednak poza obsługą Klienta zajmuje się Social Media Marketingiem. Zawsze uśmiechnięta i gotowa pomóc w każdej sytuacji.

  team_magda-3
  Magdalena Czerwińska Specjalista ds Marketingu, Konsultant Sprzedaży
 • Kasia Czerwieniec

  Instruktor rekreacji ruchowej oraz Open Mind Basic Aerobik Instruktor. Dyplomowany trener personalny, instruktor TRX®, Kettlebells, Pilates, Indoor Walking®, Zumba®, Bokwa®, Jumping® oraz Tomahawk Indoor Cycling Instructor, Instruktor Aqua Bike, Acquapole® oraz Aqua Zumba®. Z wykształcenia filolog (anglistyka na UAM w Poznaniu). Ze sportem związana od dzieciństwa – uprawiała gimnastykę sportową w klubie ZAWISZA Bydgoszcz. Teraz realizuje swoje pasje, jako wymagający instruktor. Jej dewiza to: „Co nas nie zabije, to nas wzmocni!

  Kasia Czerwieniec
  Kasia Czerwieniec Instruktor Fintess
 • Agnieszka Filarecka

  Instruktor Rekreacji Ruchowej oraz TOMAHAWK I.C.E. Basic Instruktor, instruktor Indoor Walking®, Jumping® oraz Aqua Fitness. Absolwentka Collegium Medicum UMK Toruń. Z wykształcenia magister fizjoterapii, ratownik WOPR, a także studentka ratownictwa medycznego. Ze sportem związana od lat jako siatkarka, ale jej pasją jest również jazda konna, nurkowanie oraz snowboard. W pracy w przychodni przywraca sprawność ruchową, a na zajęciach stara się szczęśliwie zmęczyć uczestników. Jej motto to: NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

  Agnieszka Filarecka
  Agnieszka Filarecka Instruktor Fitness i Aqua Fitness
 • Kasia Gałkowska

  Dyplomowany Instruktor Kultyrystyki i Sportu z siedemnastoletnim doświadczeniem. YMCA Fitness Instructor: Aerobics, Body Pump, Step, Advanced Body oraz Aerobox Instructor – TAIJI Boxing Club. Od dzieciństwa związana ze sportem. Trenowała koszykówkę i piłkę ręczną. W 1998 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Fitness.

  kasia-galkowska
  Kasia Gałkowska Instruktor Fitness
 • Gosia Gałkowska

  Instruktor Fitness oraz instruktor ćwiczeń siłowych z 10-cio letnim doświadczeniem, które zdobywała w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Certyfikowany trener personalny. Level 3 NVQ Dioploma in Peronal Training and Instruction (QCF), level 1, 2, 3 Kettlebell Coaching (British Kettlebell Lifting Federation), Crossfit level 1 Trainer, Level 2 Certificate in Fitness Instructing (QCF). Legitymacja Sportu ze specjalnością Aerobic, dyplom OPEN MIND AEROBIC INSTRUCTOR.

  gosia-galkowska
  Gosia Gałkowska Instruktor Fitness
 • Michalina Podlewska

   

   

  Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, instruktor boksu oraz pięściarka Klubu Zawisza Bydgoszcz.

  Jestem wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Międzynarodowych Mistrzostw Śląska. Od 2006r. z wielką pasją trenuję boks i rozwijam swoje umiejętności jako zawodnik a od 2014r. posiadam licencje trenerską na Instruktora Boksu.
  Na moich zajęciach zadbam o wysoki poziom motywacji do ćwiczeń. Skoncentruję się na rozwoju Twojej kondycji, wytrzymałości siłowej a także siły dynamicznej i szybkości.
  Indywidualne zajęcia z boksu są świetną alternatywą na rozładowanie stresu i negatywnych emocji w bezpieczny sposób.

  20190423-DSC_9943_s
  Michalina Podlewska Instruktorka Boksu
 • Michalina Kasprowicz

  Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności FITNESS – nowoczesne formy gimnastyki, Trener Personalny, Aqua Trainer. Uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów i konwencji o tematyce sportowej, a także żywieniowej. Z wykształcenia magister dietetyki (UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy). Z aktywnością związana od czasów szkolnych – uczęszczała do klasy sportowej. Występowała w grupie tanecznej Body Dance, z którą zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii Disco. Obecnie łącząc sport z odżywianiem jest nastawiona na pomaganie innym, zarówno w kwestii zdrowia jak i pracy nad własną wylwetką, co jej zdaniem idzie ze sobą w parze.

  Michalina Kasprowicz
  Michalina Kasprowicz Instruktor Fitness i Aqua Fitness
 • Paulina Kuczkowska

  Z wykształcenia nauczyciel wczesnej edukacji i wychowania przedszkolnego. Instruktor Fitness Akademii Szkolenia Trenerów Sportu. Ukończyła szkolenia z zakresu treningu ze sztangą oraz zdrowego kręgosłupa. Ze sportem związana od dzieciństwa – trenowała taniec i tenis ziemny. Obecnie jej największą pasją jest snowboard i siatkówka.

  team_paulina
  Paulina Kuczkowska Instruktor Fitness
 • Paulina Lewandowska

  Magister Fizjoterapii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Open Mind Basic Aerobic Instruktor, Jumping ® Instruktor, absolwentka szkoleń OM Functional Advanced Body oraz Basic Course Kinesiology Taping. Zamiłowanie do aerobiku zawdzięcza swojemu tacie, który zabrał ją na pierwsze zajęcia, gdy miała 12 lat. Od wielu lat trenowała jako klientka w Sport Factory, a teraz realizuje swoją pasję jako instruktor.

  paulina-lewandowska
  Paulina Lewandowska Instruktor Fitness i Aqua Fitness
 • Agnieszka Masa
  Certyfikowany nauczyciel vinyasa yoga 200 i 500 RYT amerykańskiego stowarzyszenia Yoga Alliance wg.metodyki instytutu KPJAYI. Uczennica Basi Lipskiej Larsen i dr Ronalda Steinera, zgłębiająca zagadnienia jogi wg. metody opartej na anatomii ruchu i terapii jogą.  Instruktor rekreacji ruchowej i pilates. Prowadzi gabinet holistycznej pracy z ciałem i umysłem.  Life coach i trener emocjonalny. Pomaga wprowadzić zmiany w życiu , odnaleźć spokój i harmonię w sferze prywatnej, zdrowotnej i zawodowej.
  agnieszka-masa2
  Agnieszka Masa Instruktor Jogi
 • Violetta Pryłowska

  Z wykształcenia pedagaog, manager sportu. Certyfikowany międzynarodowy trener personalny i sędzia klasy międzynarodowej w kulturystyce i fitness. Jako jedyna w Polsce posiada tytuł trenera II klasy w fitness przyznany przez Ministerstwo Sportu. Obecnie jest prezesem Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Kulturystyki i Fitness „Violetta”, a jej zawodnicy zdobywają najwyższe miejsca na polskiej i światowej arenie kulturystyki i fitness.

  wioletta-prylowska
  Violetta Pryłowska Instruktor Fitness i Aqua Fitness
 • Zosia Sieraszewska

  TOMAHAWK I.C.E. Basic Instruktor, Instruktor Aqua Bike oraz instruktor Indoor Walking. Mgr wykształcenia zintegrowanego i nauczania muzyki, oligofrenopedagog, terapeuta. Na co dzień nauczyciel edukacji przedszkolnej. Naszych klientów nie uczy muzyki… tylko jazdy na rowerze. Jej pasją jest snowboard i kitesurfing. Jako instruktor bardzo wymagająca i energiczna. Klienci chwalą jej zaangażowanie i entuzjazm.

  zosia-sieraszewska
  Zosia Sieraszewska Instruktor Fit Bike i Aqua Bike
 • Dominika Żakowska

  Studentka psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Open Mind Functional Instructor Basic i Aqua Instruktor szkoły ProFi Fitness School. Sport w jej życiu był obecny zawsze. Trenowała pływanie obecnie pasją są biegi średniodystansowe. Uwielbia uczucie satysfakcji, gdy podczas treningu udało się pobudzić do pracy i poczuć każdy mięsień, to samozadowolenie z siebie stara się wpoić innym realizującym swój cel treningowy.

  team_dz
  Dominika Żakowska Instruktor Fitness i Aqua Fitness
 • Paweł Matuszewski

  Były zawodnik i trener boksu klubu Zawisza Bydgoszcz. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski z wykształcenia żołnierz zawodowy. Najważniejsze w zajęciach dla niego to: punktualność, dyscyplina i sumienność, a ulubione ćwiczenie to: walka z cieniem. Serdecznie zaprasza na swoje zajęcia, podczas których będzie zarażał wszystkich swoją miłością do boksu.

  pawel-matuszewska
  Paweł Matuszewski Instruktor Boksu
 • Paweł Milhausen

  Utytułowany tancerz tańca towarzyskiego w stylu Latino, zjeździł całą turniejową Polskę i zdarł wiele par butów, na które sam zarabiał, lepiąc pierogi w restauracji, w ramach szkolnych praktyk. Obecnie swoimi umiejętnościami zawodowego kucharza, popisuje się jedynie w domu i tylko przy wyjątkowych okazjach. Kiedy w jego życiu pojawiła się ZUMBA FITNESS, bez zastanowienia wsiadł w pociąg do Krakowa i wrócił już z certyfikatem, jako instruktor! Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawanych i lubianych prezenterów! Poza talentem i umiejętnościami ma coś, czym potrafi zjednać sobie nawet tych najbardziej ostrożnych. On po prostu kocha to co robi, uwielbia ludzi i to widać.

  team_pawel-m
  Paweł Milhausen Instruktor Fitness
 • Adam Zięba

  Certyfikowany Instruktor triathlonu,  Spinning, TRX i MI Keiser M3. Aktywny biegacz i triathlonista. Ukończył 35 maratonów, półmaratony i inne biegi uliczne. Brał udział w zawodach z cyklu Ironman – Francja, Niemcy, Austria. Na swoim koncie ma również kilka maratonów rowerowych. Najważniejsze na zajęciach u Adama jest indywidualne podejście do trenującego – każdy z nas jest inny, ma inne cele i wymagania, dlatego wymagamy indywidualnego podejścia.

  adam-zieba
  Adam Zięba Instruktor BIEG ROWER TRIATHLON
 • Marcin Świtała

  Absolwent AWF w Gdańsku. Jego zainteresowania to oczywiście sport: sztuki walki, pływanie i gimnastyka. W Sport Factory dba o efektywny trening klientów na siłowni i o porządny wysiłek na zajęć Fit Bike. Wolny czas poświęca przede wszystkim na treningi, szukając nowych rozwiązań podnoszących formę. Jeśli chcecie zadbać o dobrą sylwetkę, poprawić kondycję, zapytać o dietę, Marcin zapewni Wam odpowiedni dobór ćwiczeń i odpowiednio Was zmotywuje. Jest specjalistą w treningach siłowych bokserskich i treningach typu cross fit.

  marcin
  Marcin Świtała Instruktor Fit Bike
 • Agnieszka Budaj

  Certyfikowany Trener Personalny, studentka WSZUiE w Poznaniu na kierunku Dietetyka Sportowa . Zdobyła certyfikat z zakresu kształtowania wytrzymałości siłowej przy użyciu taśm TRX oraz Clinical Nutrition. Pracowała za granicą prowadząc zajęcia takie jak: Pilates, TBC , ABT. Przygodę ze sportem zaczęła w szkole podstawowej zdobywając złoty medal w sztafetowych biegach przełajowych oraz brązowy w kategorii indywidualnej. Jej pasją jest siatkówka, w którą grała 6 lat oraz crossfit. Na treningach nie lubi monotonii. Uważa, że dobra technika, 100% zaangażowania i holistyczne podejście do swojego ciała są kluczem do osiągnięcia sprawnej i ładnej sylwetki.

  aga
  Agnieszka Budaj Trener Personalny, Instruktor Fitness
 • Sonia Młynarczyk

  Dyplomowany trener personalny, Certified Performance Specialist, absolwentka UTP w Bydgoszczy na kierunkach Technologii Żywności i Żywienia Czlowieka oraz Technologii Chemicznej. Ukończyła szkolenia z zakresu metodyki treningu w tym metodyki treningu kettlebells, dietetyki i suplementacji. Całe życie związana ze sportem – 15 lat czynnego uprawiania koszykówki, zawodniczka 1-ligowych zespołów koszykarskich, pasjonatka treningu crossfit, piłki nożnej oraz każdej czynności ruchowej, która może wpływać na poprawę naszego samopoczucia i kondycji. Stale rozwijająca się i dążąca do samorealizacji, aby możliwie jak najlepiej wspierać swoich podopiecznych i pomagać im realizować założone cele.

  sonia
  Sonia Młynarczyk Trener Personalny
 • Krystian Lurka

  Instruktor fitness, trener personalny, specjalista ds żywienia i suplementacji. Aktualnie student WSG Bydgoszcz na kierunku fitness i poradnictwo dietetyczne.

  krystian
  Krystian Lurka Trener Personalny, Instruktor Fitness i Aqua Fitness
 • Szymon Ładzik

  Magister fizjoterapii, absolwent Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.
  Specjalizuje się w fizjoterapii w ortopedii i sporcie. W codziennej praktyce jego priorytetem jest indywidualne i kompleksowe podejście do każdego problemu pacjenta. Stosuję metody z terapii manualnej, terapii powięziowej i tkanek miękkich oraz akupunktury klasycznej i aurikuloterapii. Miłośnik treningu funkcjonalnego i zdrowego stylu życia.

  Jego motto to „Lepiej zapobiegać niż leczyć”

  szymon-ladzik-square
  Szymon Ładzik FIzjoterapeuta
 • Izabela Mojsiewicz

  Izabela Mojsiewicz Wieloletni Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Dyplomowany międzynarodowy trener personalny oraz certyfikowany instruktor TRX ®, Kettlebells oraz uczestniczka wielu warsztatów podnoszących umiejętności sportowe. Pasjonatka pięknej atletycznej sylwetki i miłośniczka zdrowego stylu życia. Ze sportem i muzyką związana od dziecka. Stawia na precyzyjność pracy z ciałem, świadomość ruchu, jakość powtórzeń oraz na systematyczność. Trening z Izą to czas dla Was i wspólne zaangażowanie w realizację Waszych celów. Propagatorka treningów opartych na pracy mięśni głębokich, autorka własnego programu treningowego dedykowanego mięśniom brzucha.

  77367152_1687546691387101_8128849683607977984_n
  Izabela Mojsiewicz Instruktor
 • Gracjan Grzelarczyk

  Młody i energiczny instruktor, który swoje
  pierwsze kroki w Zumbie postawił całkiem niedawno. Już po kilku
  miesiącach uczęszczania na zajęciach Zumby wiedział, że to jest to, co
  chciałby robić do końca życia – bawić i pomagać spalać zbędne kilogramy,
  modelować swoją sylwetkę, czerpiąc radość z muzyki i tańca. Fitness stał
  się jego pasją, a aktywność fizyczną i świetną atmosferę zajęć ceni
  sobie ponad wszystko.

  IMG_20190819_135204_325
  Gracjan Grzelarczyk Instruktor Zumby

Określ swój cel

i wybierz swoje zajęcia

Pamiętaj! Najlepsze efekty osiągniesz uczestnicząc w różnych formach zajęć! Do Twojej dyspozycji są m.in. siłownia, fitness, jumping, bungee i wiele innych.