Team - Sport Factory

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Nasz team

Atmosferę naszego klubu tworzą ludzie. Poniżej przedstawiamy nasz team. Każdy z nas jest inny, oryginalny na swój własny sposób ale tworzymy jeden klub i fajny zespół.
 • Izabela Mojsiewicz

  Wieloletni Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Dyplomowany międzynarodowy trener personalny oraz certyfikowany instruktor TRX ®, Kettlebells oraz uczestniczka wielu warsztatów podnoszących umiejętności sportowe. Pasjonatka pięknej atletycznej sylwetki i miłośniczka zdrowego stylu życia. Ze sportem i muzyką związana od dziecka. Stawia na precyzyjność pracy z ciałem, świadomość wykonywanych ćwiczeń, jakość powtórzeń oraz na systematyczność. Trening z Izą to czas poświęcony Wam, to wspólne zaangażowanie w realizację Waszych celów. Propagatorka treningów opartych na pracy mięśni głębokich, autorka własnego programu treningowego dedykowanego mięśniom brzucha. Na treningach pełna charyzmy, energii i uśmiechu wyciśnie z Ciebie każdą kroplę potu i pozbędzie się każdej zbędnej kcal.

  Izabela Mojsiewicz Manager Generalny
 • Agnieszka Filarecka

  Instruktor Rekreacji Ruchowej oraz TOMAHAWK I.C.E. Basic Instruktor, instruktor Indoor Walking®, Jumping® oraz Aqua Fitness. Absolwentka Collegium Medicum UMK Toruń. Z wykształcenia magister fizjoterapii, ratownik WOPR, a także studentka ratownictwa medycznego. Ze sportem związana od lat jako siatkarka, ale jej pasją jest również jazda konna, nurkowanie oraz snowboard. W pracy w przychodni przywraca sprawność ruchową, a na zajęciach stara się szczęśliwie zmęczyć uczestników. Jej motto to: NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

  Agnieszka Filarecka Instruktor Fitness i Aqua Fitness
 • Kasia Gałkowska

  Dyplomowany Instruktor Kultyrystyki i Sportu z siedemnastoletnim doświadczeniem. YMCA Fitness Instructor: Aerobics, Body Pump, Step, Advanced Body oraz Aerobox Instructor – TAIJI Boxing Club. Od dzieciństwa związana ze sportem. Trenowała koszykówkę i piłkę ręczną. W 1998 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Fitness.

  Kasia Gałkowska Instruktor Fitness
 • Gosia Gałkowska

  Instruktor Fitness oraz instruktor ćwiczeń siłowych z 10-cio letnim doświadczeniem, które zdobywała w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Certyfikowany trener personalny. Level 3 NVQ Dioploma in Peronal Training and Instruction (QCF), level 1, 2, 3 Kettlebell Coaching (British Kettlebell Lifting Federation), Crossfit level 1 Trainer, Level 2 Certificate in Fitness Instructing (QCF). Legitymacja Sportu ze specjalnością Aerobic, dyplom OPEN MIND AEROBIC INSTRUCTOR.

  Gosia Gałkowska Trener Personalny / Instruktor Fitness
 • Magdalena Czapara

  Od dzieciństwa związana ze sportem. Absolwentka Akademii Wychowania fizycznego, Instruktor fitness z 20 letnim stażem, od 10 lat również spełnia się w roli Trenera personalnego. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia na zdrowie, sprawność oraz dobre samopoczucie. Dobry trening to technika, świadomość ruchu i dobra zabawa. Zafascynowana potencjałem treningu stabilizacji, korektą postawy ciała, powrotem do pełnej sprawnośći po kontuzji, funkcjonalnym treningiem medycznym, wykorzystaniem rolowania w treningu amatorskim i zawodowym. Uczestniczka wielu kursów podnoszących kwalifikacje zarówno w zakresie sportu jaki i żywienia. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki wspaniałych synów.

  Magdalena Czapara Trener Personalny / Instruktor Fitness
 • Michalina Podlewska

   

   

  Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, instruktor boksu oraz pięściarka Klubu Zawisza Bydgoszcz.

  Jestem wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Międzynarodowych Mistrzostw Śląska. Od 2006r. z wielką pasją trenuję boks i rozwijam swoje umiejętności jako zawodnik a od 2014r. posiadam licencje trenerską na Instruktora Boksu.
  Na moich zajęciach zadbam o wysoki poziom motywacji do ćwiczeń. Skoncentruję się na rozwoju Twojej kondycji, wytrzymałości siłowej a także siły dynamicznej i szybkości.
  Indywidualne zajęcia z boksu są świetną alternatywą na rozładowanie stresu i negatywnych emocji w bezpieczny sposób.

  Michalina Podlewska Instruktorka Boksu
 • Paulina Lewandowska

  Magister Fizjoterapii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Open Mind Basic Aerobic Instruktor, Jumping ® Instruktor, absolwentka szkoleń OM Functional Advanced Body oraz Basic Course Kinesiology Taping. Zamiłowanie do aerobiku zawdzięcza swojemu tacie, który zabrał ją na pierwsze zajęcia, gdy miała 12 lat. Od wielu lat trenowała jako klientka w Sport Factory, a teraz realizuje swoją pasję jako instruktor.

  Paulina Lewandowska Instruktor Fitness i Aqua Fitness
 • Violetta Pryłowska

  Z wykształcenia pedagaog, manager sportu. Certyfikowany międzynarodowy trener personalny i sędzia klasy międzynarodowej w kulturystyce i fitness. Jako jedyna w Polsce posiada tytuł trenera II klasy w fitness przyznany przez Ministerstwo Sportu. Obecnie jest prezesem Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Kulturystyki i Fitness „Violetta”, a jej zawodnicy zdobywają najwyższe miejsca na polskiej i światowej arenie kulturystyki i fitness.

  Violetta Pryłowska Instruktor Fitness i Aqua Fitness
 • Zosia Sieraszewska

  TOMAHAWK I.C.E. Basic Instruktor, Instruktor Aqua Bike oraz instruktor Indoor Walking. Mgr wykształcenia zintegrowanego i nauczania muzyki, oligofrenopedagog, terapeuta. Na co dzień nauczyciel edukacji przedszkolnej. Naszych klientów nie uczy muzyki… tylko jazdy na rowerze. Jej pasją jest snowboard i kitesurfing. Jako instruktor bardzo wymagająca i energiczna. Klienci chwalą jej zaangażowanie i entuzjazm.

  Zosia Sieraszewska Instruktor Fit Bike i Aqua Bike
 • Aleksandra „Perola” Wojtyś

  Powiedziano o niej kiedyś „tykająca bomba… energetyczna”.

  I tę opinię potwierdzają jej podopieczni.

  Zwolenniczka wszelkiego rodzaju ruchu, szybko zakochująca się w ludziach z pasją. Patrząc na Olę zakochać się można i w jej realizowaniu pasji 😊

  Laureatka ogólnopolskiego konkursu „Trener Roku 2018” orgaznizowanego przez magazyn SHAPE, w której miała autorską sesję trenerską. Współpracowała z marką Reebok, której była ambasadorką.

  Jej zajęcia cechują się różną intensywnością  i różnorodnością często w zależności nie tylko od ich charakteru ale także od grupy podopiecznych, ich predyspozycji, czy ogólnego nastawienia w danej jednostce treningowej.

  Prywatnie kierowca niemal rajdowy, nie wierząca w przypadki miłośniczka capoeiry, kettlebell, uziemiania i motocrossu.

  Aleksandra „Perola” Wojtyś Instruktor Fitness
 • Beata Sawalisch

  Beatę Sawalisch można by opisywac i opisywać… FA Fitness Basic Instructor, Trener Personalny, FA Functional Trainer, JUMPit Fitness Instructor, FA Fit Mama Instruktor, Fit Ball & Easy Ball, TP Sztangi. Z wykształcenia ekonomista. Ze sportem związana od najmłodszych lat, zawodniczka Zawiszy, mistrzyni w gimnastyce artystycznej. Po czterdziestce odkryła nowy sposób na życie i podąża za swoim fitnessowym powołaniem. Ukierunkowana na treningi z osobami dojrzałymi, często ograniczonymi ruchowo.

  Nabywając wiedzę w tym zakresie, ukończyła szkolenia “Zdrowy Kręgosłup”, “Aktywność 60 +”, “Kręgosłup i powięź”, “Funkcjonalny Trening Sensomotoryczny”, “Medical Training”, “Jak ruchem pomóc współczesnemu człowiekowi”. Będzie miała przyjemność pomóc naszym Klubowiczom, ponieważ na stałe zagości w grafiku Sport Factory. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii. Przyciąga ludzi jak magnes.

  Beata Sawalisch Instruktor Fitness
 • Ewelina Bejgrowicz

  Ewelina Bejgrowicz jest oddaną studentką Ashtanga Jogi. Co roku wraca do Mysore w Indiach, aby kontynuować naukę w Instytucie Yoga K. Pattabhi Jois Ashtanga (KPJAYI) pod okiem swojego nauczyciela, R. Sharath Jois.

  Ewelina jest nieliczną w Polsce autoryzowaną nauczycielką Ashtanga Jogi. Jej doświadczeniem i wiedzą dzieli się na codziennych programach Mysore Class. Uważa, że Joga Ashtanga jest dla każdego niezależnie od wieku, typu ciała i elastyczności, nie jest jedynie dla osób leniwych. Każdy uczeń jest dla niej bardzo ważny. Motywuje, wspiera i chce pomagać.

  #dozobaczenianamacie

  Namaste

  Ewelina Bejgrowicz Instruktor Fitness
 • Weronika Kopańska

  Pasjonatka Zumba fitness, młoda, energiczna dziewczyna, która całe swoje dotychczasowe życie poświęcała tańcu. Kiedy pasja i zamiłowanie do tańca przestały być jedynie jej hobby postanowiła ukończyć profesjonalny kurs instruktora Zumba fitness. Jest przekonana, że swoją pasją jest w stanie zarażać innych, a taniec podobnie jak w jej przypadku stanie się częścią Twojego życia. Jeśli chcesz poprzez zabawę, muzykę i taniec poprawić swoją sylwetkę, nabrać pewności siebie, lub po prostu spędzić miło czas, to Zumba z Weroniką jest idealnym rozwiązaniem.

  Weronika Kopańska Instruktor Fitness
 • Katarzyna Minior

  Magister Zdrowia Publicznego UMK Collegium Medicum
  Instruktor Sportu o specjalności fitness. Trener Personalny ATS.
  Pełna profesjonalizmu i pasji do tego co robi. Autentyczna, cierpliwa, pasjonatka ruchu i zdrowego stylu życia. Prawdziwy wulkan energii, z zapałem który udziela się wszystkim uczestnikom jej zajęć. Szczera, pomocna i silna, pomoże udźwignąć nie tylko kilogramy na sztandze ale i postara się pomóc w tych życiowych. O swoich klientów dba jak o przyjaciół – oddając im całe swoje serce i angażując się w to co kocha – fitness. Empatyczna i otwarta na drugiego człowieka. Potrafi wysłuchać, dobrze zmotywować. Lubi rozmawiać i wymieniać się doświadczeniami. Szczera, traktuje podopiecznych z należytym szacunkiem. Zdyscyplinowana i dobrze zorganizowana. Szybka i energiczna w działaniu. Jej treningi są wymagające, ale bezpieczne. Zwraca uwagę na technikę ćwiczeń, postawę ciała, dobór obciążeń, indywidualne ograniczenia czy urazy.
  Dla niej nie ma niemożliwego – nigdy się nie poddaje, a ducha wojownika stara się zaszczepić w każdym kto odwiedzi ją na sali ćwiczeń. Wypełnia swoją misję zdrowego podejścia nie tylko do fitnessu ale i do całego życia.
  Z Katriną konkretnie poczujesz swoje ciało i będziesz się przy tym dobrze bawił. Jej treningi są ciekawe i różnorodne, przy użyciu dużej ilości sprzętu wolnego, zgodne z trendami fitnessowymi. Miłośniczka sztang, gum treningowych i rolowania. Chętnie kula się też z klientami na piłkach i prowadzi lekcję zdrowego kręgosłupa. Prywatnie uwielbia jeździć na rowerze, biega. Relaksuję się przy dobrej książce, kawce i w towarzystwie dobrych ludzi.

  Katarzyna Minior Instruktor Fitness
 • Paweł Matuszewski

  Były zawodnik i trener boksu klubu Zawisza Bydgoszcz. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski z wykształcenia żołnierz zawodowy. Najważniejsze w zajęciach dla niego to: punktualność, dyscyplina i sumienność, a ulubione ćwiczenie to: walka z cieniem. Serdecznie zaprasza na swoje zajęcia, podczas których będzie zarażał wszystkich swoją miłością do boksu.

  Paweł Matuszewski Instruktor Boksu
 • Paweł Milhausen

  Utytułowany tancerz tańca towarzyskiego w stylu Latino, zjeździł całą turniejową Polskę i zdarł wiele par butów, na które sam zarabiał, lepiąc pierogi w restauracji, w ramach szkolnych praktyk. Obecnie swoimi umiejętnościami zawodowego kucharza, popisuje się jedynie w domu i tylko przy wyjątkowych okazjach. Kiedy w jego życiu pojawiła się ZUMBA FITNESS, bez zastanowienia wsiadł w pociąg do Krakowa i wrócił już z certyfikatem, jako instruktor! Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawanych i lubianych prezenterów! Poza talentem i umiejętnościami ma coś, czym potrafi zjednać sobie nawet tych najbardziej ostrożnych. On po prostu kocha to co robi, uwielbia ludzi i to widać.

  Paweł Milhausen Instruktor Fitness
 • Adam Zięba

  Certyfikowany Instruktor triathlonu,  Spinning, TRX i MI Keiser M3. Aktywny biegacz i triathlonista. Ukończył 35 maratonów, półmaratony i inne biegi uliczne. Brał udział w zawodach z cyklu Ironman – Francja, Niemcy, Austria. Na swoim koncie ma również kilka maratonów rowerowych. Najważniejsze na zajęciach u Adama jest indywidualne podejście do trenującego – każdy z nas jest inny, ma inne cele i wymagania, dlatego wymagamy indywidualnego podejścia.

  Adam Zięba Instruktor BIEG ROWER TRIATHLON
 • Dawid Zdrojewski

  Dawid Zdrojewski propagator treningu motorycznego i kulturystycznego. Jako instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i kulturystyka realizuje się zarówno jako profesjonalny Trener Personalny oraz Instruktor treningów wzmacniających oraz interwałowych. Pasjonat sportów walki, treningu funkcjonalnego, wielbiciel TRX. Służy pomocą w zakresie: suplementacji, przywracania mobilności i witalności. Rozbudowy siły i masy mięśniowej, kondycji pod względem treningu jak i diety. Młody ciągle szkolący się trener, w pełni poświęcający się swojej pasji zaprasza do wspólnych treningów.

  Dawid Zdrojewski Trener Personalny / Instruktor Fitness
 • Agnieszka Budaj

  Certyfikowany Trener Personalny, studentka WSZUiE w Poznaniu na kierunku Dietetyka Sportowa . Zdobyła certyfikat z zakresu kształtowania wytrzymałości siłowej przy użyciu taśm TRX oraz Clinical Nutrition. Pracowała za granicą prowadząc zajęcia takie jak: Pilates, TBC , ABT. Przygodę ze sportem zaczęła w szkole podstawowej zdobywając złoty medal w sztafetowych biegach przełajowych oraz brązowy w kategorii indywidualnej. Jej pasją jest siatkówka, w którą grała 6 lat oraz crossfit. Na treningach nie lubi monotonii. Uważa, że dobra technika, 100% zaangażowania i holistyczne podejście do swojego ciała są kluczem do osiągnięcia sprawnej i ładnej sylwetki.

  Agnieszka Budaj Trener Personalny, Instruktor Fitness
 • Sonia Młynarczyk

  Dyplomowany trener personalny, Certified Performance Specialist, absolwentka UTP w Bydgoszczy na kierunkach Technologii Żywności i Żywienia Czlowieka oraz Technologii Chemicznej. Ukończyła szkolenia z zakresu metodyki treningu w tym metodyki treningu kettlebells, dietetyki i suplementacji. Całe życie związana ze sportem – 15 lat czynnego uprawiania koszykówki, zawodniczka 1-ligowych zespołów koszykarskich, pasjonatka treningu crossfit, piłki nożnej oraz każdej czynności ruchowej, która może wpływać na poprawę naszego samopoczucia i kondycji. Stale rozwijająca się i dążąca do samorealizacji, aby możliwie jak najlepiej wspierać swoich podopiecznych i pomagać im realizować założone cele.

  Sonia Młynarczyk Trener Personalny
 • Natalia Sieg

  „Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia”- Herodot.
  Od najmłodszych lat moją wielką miłością był taniec. Należałam do zespołu tańca klasycznego, który z czasem przerodził się w taniec współczesny i teatr tańca. Obecnie jestem Trenerem Personalnym z certyfikatem MEN, instruktorem fitness z certyfikatem TKKF oraz instruktorem Fit and Jump. Posiadam nie tylko ogromną pasję do tego co robię, ale również teoretyczną i praktyczną wiedzę w zakresie dietetyki i suplementacji, treningu siłowego, treningu funkcjonalnego, aerobowego oraz stretchingu.
  Jestem byłą zawodniczką sportów sylwetkowych w kategorii Bikini Fitness i Fit Model. Na moim koncie jest Pierwsze miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski, Drugie miejsce na Grand Prix Polski oraz Trzecie miejsce w Pucharze Ziemi Puckiej. Wiem co to ciężka praca, zaangażowanie i wyrzeczenia.
  Jestem wymagająca nie tylko w stosunku do siebie ale również w stosunku do swoich podopiecznych.
  Nadal poszerzam swoją wiedzę i biorę liczny udział w szkoleniach. Jestem zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy by realizować Wasze marzenia o pięknej sylwetce.

  Natalia Sieg Instruktor / trener personalny
 • Sylwia Chodur

  Sport to moja pasja od najmłodszych lat. 0d 20 lat związana z fitnessem a od 11 jako instruktor. Fitness to moja miłość i pasja, którą z powodzeniem zarażam klientów. Swoja osobą zarażam innych, przekazuję swoje pokłady energii i radości, które czerpię z każdych zajęć. Uwielbiam motywować ludzi nie zapominając, że oprócz dobrej zabawy najważniejsza jest TECHNIKA. Staram się, żeby każdy uczestnik moich zająć czuł się zauważony i zaopiekowany oraz dostrzeżony przez moje bystre oko. Kocham to co robię dlatego cały czas staram się pogłębiać swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Wiem że samodoskonalenie jest podstawą, ponieważ dzięki temu mogę zapewnić moim podopiecznym opiekę na wymaganym poziomie. Uwielbiam zajęcia siłowe, wytrzymałościowe wszystkie formy wzmacniające oraz choreograficzne jak i stretching.

  Sylwia Chodur Instruktor
 • Robert Mielcarz

  Certyfikowany Trener Personalny i Trener Kulturystyki. Posiada tytuły zawodowe Instruktora Muscle IQ – Trenuj z rozumem oraz Doradcy ds. Żywienia i Suplementacji. Absolwent Wychowania Fizycznego bydgoskiej WSG o specjalizacji Sport i Rekreacja. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów treningowych oraz seminariów z zakresu metodyki treningu, żywienia i suplementacji. Pasjonat zdrowego stylu życia i miłośnik polskich gór. Jego priorytetem przy kształtowaniu sylwetki jest indywidualny dobór metod treningowych zgodnych z anatomią i biomechaniką danej jednostki. „Każdy z nas jest inny, ale wszyscy jesteśmy zbudowani według tego samego schematu. Moim celem jest wyjście poza ten schemat”.

  Robert Mielcarz Trener Personalny
 • Marcin Kistowski

  TRENING ZE MNĄ TO:

  POKONYWANIE WŁASNYCH GRANIC

  WYZNACZENIE I REALIZACJA CELU

  PEŁNE ZAANGAŻOWANIE ORAZ WSPARCIE

  Na co czekasz? Wynik nie przyjdzie sam!

  tel. 791 575 190

  e-mail:kontakt@mkistowski.pl

  Marcin Kistowski Trener personalny
 • Gracjan Grzelarczyk

  Gracjan Grzelarczyk, inaczej Gregory Stonte, bardzo młody i energiczny instruktor z Bydgoszczy, który swoje pierwsze kroki w Zumba Fitness postawił równy rok temu, już po kilku miesiącach uczęszczania na zajęciach zumby wiedział, że to jest to, co chciałby robić do końca życia, czyli poprawiać wszystkim dookoła humor, a przy okazji pomagać: spalać zbędne kilogramy, modelować swoją sylwetkę a przy tym świetnie się bawiąc.
  W kolumbijskim slangu ZUMBA oznacza „baw się i ruszaj”. Fuzja latynoskich rytmów i innowacyjnego systemu fitness. Marengu, salsa, cumbia, samba, flamenco, tango, cha-cha, rumba, twist w jednym. Nie musisz znać kroków ani choreografii! Podczas pierwszych zajęć nauczysz się już 50% tego co oznacza słowo zumba! Bawiąc się poprawiasz i modelujesz swoją sylwetkę, zyskujesz dobre samopoczucie, spalasz zbędne kilogramy i poznajesz masę wspaniałych ludzi, a kto wie… może i nawet swoich przyszłych, najlepszych przyjaciół. Naprawdę warto!

  Gracjan Grzelarczyk Instruktor Fitness
 • Szymon Ładzik

  Magister fizjoterapii, absolwent Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.
  Specjalizuje się w fizjoterapii w ortopedii i sporcie. W codziennej praktyce jego priorytetem jest indywidualne i kompleksowe podejście do każdego problemu pacjenta. Stosuję metody z terapii manualnej, terapii powięziowej i tkanek miękkich oraz akupunktury klasycznej i aurikuloterapii. Miłośnik treningu funkcjonalnego i zdrowego stylu życia.

  Jego motto to „Lepiej zapobiegać niż leczyć”

  Szymon Ładzik FIzjoterapeuta
 • Katarzyna Sierant
  Katarzyna Sierant Manager Recepcji
 • Sylwia Jabłońska
  Sylwia Jabłońska Szef Kuchni

Określ swój cel

i wybierz ulubiony typ zajęć