Kontakt - Sport Factory

Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Kontakt

Dane teleadresowe

ul. Fordońska 160,
85-752 Bydgoszcz

tel. +48 52 361 00 22

 

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 8.00 – 20.00
sobota 9.00 – 15.00
niedziela NIECZYNNE

 

Numer konta

Wena Sport Factory M. Kaczmarek Spółka Jawna
ul. Fordońska 160
85-752 Bydgoszcz
Nr: 46 1140 2017 0000 4002 0925 9443

 

Formularz kontaktowy


[recaptcha]

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1) Od jakiego wieku mogę korzystać z usług Sport Factory?

Z usług klubu mogą korzystać osoby pełnoletnie. Za pisemną zgodą jej przedstawiciela prawnego (rodzica lub opiekuna), z usług Klubu korzystać może osoba powyżej 16 roku życia. W tekście tej pisemnej zgody, przedstawiciel prawny osoby niepełnoletniej winien wziąć na siebie pełną odpowiedzialność za osobę niepełnoletnią, będącą członkiem lub użytkownikiem Klubu. Poniżej 16 roku życia z Klubu mogą korzystać tylko osoby wykupujące pakiet treningów personalnych, po uprzednim pisemnym oświadczeniu prawnego opiekuna.

2) Jak mogę zapisać się na zajęcia?

Rezerwacji dokonuje się przez stronę internetową (należy przygotować adres e-mail) lub aplikację mobilną (należy przygotować adres e-mail oraz numer ID Klienta) najwcześniej na 24 godziny przed rozpoczęciem zajęć.

Aby dowiedzieć się jaki masz numer ID Klienta należy zgłosić się do recepcji Sport Factory.

Osoby, które planują skorzystać z zajęć grupowych podczas pierwszej wizyty, rezerwacji muszą dokonać za pośrednictwem recepcji, na miejscu lub telefonicznie.

Rezerwacja jest gwarancją miejsca na zajęcia tylko w przypadku stawienia się na nie, najpóźniej na 3 minuty przed ich rozpoczęciem. Po tym czasie na zajęcia będą wpuszczane osoby bez rezerwacji, które mogą wziąć udział w zajęciach zamiast osób spóźnionych.

W przypadku rezerwacji miejsca i niemożności skorzystania z zajęć konieczne jest odwołanie rezerwacji najpóźniej na dwie godziny przed rozpoczęciem zajęć, przez link REZYGNUJĘ w mailu potwierdzającym rezerwację, za pomocą przycisku WYPISZ SIĘ w aplikacji mobilnej lub telefonicznie czy osobiście w recepcji Klubu. Rezerwację można odwołać maksymalnie 3 razy w ciągu 30 dni.

W przypadku 3-krotnego nie odwołania zajęć w cyklu 30-dniowym i nie stawienia się na nie, Klub nałoży na Użytkownika blokadę w ramach, której nie będzie miał możliwości dokonywania rezerwacji na żadne zajęcia grupowe przez okres 30 dni od daty nieodwołania ostatniej rezerwacji. Blokada nie oznacza jednak braku możliwości uczestniczenia w zajęciach, gdy są wolne miejsca.

3) W jaki sposób są zamykane szafki do przechowywania rzeczy?

Każda osoba korzystająca z klubu Sport Factory, chcąca pozostawić rzeczy w szatni zobowiązana jest zamknąć szafkę na prywatną kłódkę.
Kłódkę można nabyć lub wypożyczyć w Recepcji.

Za wypożyczenie kłódki pobierany jest zastaw w wysokości 10 zł lub dokument z imieniem i nazwiskiem. Ponadto opłata za wypożyczenie kłódki wynosi 1 zł.

Klub nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szafkach, szatniach i w innych pomieszczeniach Klubu.

Określ swój cel

i wybierz ulubiony typ zajęć