Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Duathlon Mikołajów

duathlon-baner-1000-strona

Już 9 grudnia 2017. w Sport Factory rusza Duathlon Mikołajów. Partnerami imprezy są: Refresh, Benefit Systems, Athletico Med, Karafka, Twenty Club. W organizowanych po raz pierwszy w Bydgoszczy zawodach w jeździe na rowerach stacjonarnych i biegu na bieżni, może wystartować każdy. Zapraszamy osoby, które zaczynają swoją przygodę ze sportem, amatorów aktywnego spędzenia czasu, osoby, które lubią wyzwania oraz kolarzy i triathlonistów. Duathlon Mikołajów to wyścig na nowoczesnych rowerach Tomahwk na dystansie 12 km oraz wyścig na bieżni elektrycznej Technogym na dystansie 3 km.

Każdy wyścig będzie przypominał indywidualną jazdę i bieg na czas, ale jednocześnie będzie startowało 15 osób, co jeszcze bardziej zmotywuje wszystkich do sprawdzenia swoich możliwości. Wyścig kończy się gdy ostatni zawodnik pokona dystans 12 km na rowerze i 3 km na bieżni. Założeniem jest przejechanie i przebiegnięcie podanego odcinka w jak najkrótszym czasie. Wszystkie dane będą wyświetlane na monitorze umieszczonym na rowerze oraz bieżni, co pozwoli kontrolować pokonywany dystans i intensywność zarówno podczas jazdy jak i podczas biegu. Dodatkowym atutem będzie możliwość sprawdzenia swojego indywidualnego FTP. Oczywiście wyniki będą również porównane do innych osób i po zawodach wyłonimy zwycięzców wśród kobiet i mężczyzn. Wygranymi będą tutaj wszyscy, którzy ukończą wyścig i sprawdzą swoje możliwości, bo ma być to przede wszystkim fajna przygoda w duchu sportowej rywalizacji.

Zachęcamy wszystkich do wcześniejszego zapoznania się z bieżniami i rowerami i przetestowania sprzętu.

Zapisy uczestników przyjmowane będą w recepcji klubu oraz drogą e-mail na adres: duathlonmikolajow@gmail.com. Kontakt z organizatorami imprezy pod numerem telefonu, który podany jest w regulaminie imprezy. Opłata wpisowa wynosi 20 zł, a w pakiecie startowym każdy otrzymuje: napój izotoniczny oraz baton energetyczny i wodę.

 

przejdź do regulaminu [pdf]

 

 

Określ swój cel

i wybierz swoje zajęcia

Pamiętaj! Najlepsze efekty osiągniesz uczestnicząc w różnych formach zajęć! Do Twojej dyspozycji są m.in. siłownia, fitness, jumping, bungee i wiele innych.