Nasza strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Bungee Fitness – odleć z nami w nowy wymiar formy

 

Jako pierwszy klub w Bydgoszczy wprowadziliśmy do naszej oferty nowatorskie zajęcia z użyciem elastycznych lin – Bungee Fitness.

Jest to niewątpliwie innowacyjna i elitarna metoda treningowa z niesamowitą energią – obecnie niekwestionowany HIT na rynku fitness! Trening daje poczucie lekkości, mnóstwo radości i zabawy, a przy tym spala sporo kalorii! Bungee Fitness jest przeznaczony dla każdej zdrowej osoby, osoby puszyste mogą się poczuć lekko. Przysiady, burpee, pompki, skoki dobrze wykonane, są dla Ciebie poza zasięgiem? Dzięki Bungee wykonasz te ćwiczenia bez ryzyka i przygotujesz się, aby w przyszłości robić je prawidłowo bez lin.

Zajęcia budują ogólną sprawność i wytrzymałość fizyczną. Podczas treningu pracują wszystkie partie ciała, a szczególnie gorset mięśniowy stabilizujący kręgosłup. Specjalne spodenki ochronne pomagają spalić tkankę tłuszczową z okolicy ud, pośladków i brzucha! Poczuj magię latania i odleć z nami w nowy wymiar formy!

Zadzwoń pod nr  52 361 00 22 i zapisz się już TERAZ na pierwsze BEZPŁATNE zajęcia!

Określ swój cel

i wybierz swoje zajęcia

Pamiętaj! Najlepsze efekty osiągniesz uczestnicząc w różnych formach zajęć! Do Twojej dyspozycji są m.in. siłownia, fitness, jumping, bungee i wiele innych.